Lista aukcji ogłoszonych (AUKCJE NA SPRZEDAŻ ZŁOMU)

Typ Kod aukcji Nazwa aukcji Data zak. ofer. Data rozp. Data zak. Dokumenty dot. aukcji Zgłoszenie
AUK-ZL/00000209 Sprzedaż złomu kabli alumin. k.miedz.,z.transformat. olej. z Oddziału KWKCL RP Mysłowice Wesoła I#2261-5/2024#Sprzedaż złomu kabli alumin. k.miedz.,z.transformat. olej. z Oddziału KWKCL RP Mysłowice Wesoła I 19.11.2024 08:00:00 21.11.2024 09:00:00 21.11.2024 09:15:00
AUK-ZL/00000210 Sprzedaż złomu k.sygnaliz. i teletech.,k. alumin.z.akumulat., transf. such. i alumin.w kawałkach z Oddziału CZOK#2261-4/2024#Sprzedaż złomu k.sygnaliz. i teletech.,k. alumin.z.akumulat., transf. such. i alumin.w kawałkach z Oddziału CZOK 19.11.2024 08:00:00 21.11.2024 10:00:00 21.11.2024 10:15:00
AUK-ZL/00000211 Sprzedaż złomu miedzi zanieczyszcz 5%; aluminium zanieczyszcz.40%; kabli AL w otulinie, złomu transf olej zanieczyszcz. 5% z KWKCL RP Wieczorek II#2261-1/2024#Sprzedaż złomu miedzi zanieczyszcz 5%; aluminium zanieczyszcz.40%; kabli AL w otulinie, złomu transf olej zanieczyszcz. 5% z KWKCL RP Wieczorek II 19.11.2024 08:00:00 21.11.2024 11:00:00 21.11.2024 11:15:00
AUK-ZL/00000212 Sprzedaż złomu kabli alimin.;złomu kabli teletech.i syngał.z KWKCL PRB7#2261-6/2024#Sprzedaż złomu kabli alimin.;złomu kabli teletech.i syngał.z KWKCL PRB7 25.11.2024 08:00:00 27.11.2024 09:00:00 27.11.2024 09:15:00
AUK-ZL/00000213 Sprzedaż złomu kabli alumin. z Oddziału KWK Jas-Mos-Jastrzębie III#2261-7/2024#Sprzedaż złomu kabli alumin. z Oddziału KWK Jas-Mos-Jastrzębie III 25.11.2024 08:00:00 27.11.2024 10:00:00 27.11.2024 10:15:00
AUK-ZL/00000214 Złom platyny#247-3/2023# 28.11.2024 12:00:00 02.12.2024 09:00:00 02.12.2024 09:15:00
Ostatnia aktualizacja: | Następne odświeżenie za s

O PORTALU AUKCJI NIEPUBLICZNYCH

Portal obsługuje procesy związane z przeprowadzaniem aukcji elektronicznych, w tym wieloparametrowych, wraz z kryteriami poza cenowymi, zarówno zdarzeń samodzielnych, jak i stanowiących część postępowania przetargowego. Funkcjonalność portalu pozwala również przeprowadzać jedno lub wieloetapowe aukcje z wcześniejszym ofertowaniem.

KONTAKT Z POMOCĄ TECHNICZNĄ

COIG S.A.
ul. Mikołowska 100
40-065 Katowice
Tel. +48 32 757 4444
Wyślij wiadomość poprzez formularz kontaktowy